Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, fanerad i pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, dekor av halvkolonnetter, svängt krön, ca 130x73 cm

Fanerretuscher/lagningar

901752

2021-04-17