Olof Benander oljemålning

Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF BENANDER (1900-tal), olja på duk, vy från Slussen, signerad O Benander, 1960-tal, ca 99x29 cm

901753

2021-04-13