Iron litografi

Iron litografi
Iron litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

IRON (född 1973): "Drömmar", signerad och numrerad 95/250, litografi, bladmått ca 63x44 cm, ramad i vit träram

Kuntoraportti

901754

Päivämäärä:

2021-04-16