Iron litografi
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
IRON (född 1973): "Drömmar", signerad och numrerad 95/250, litografi, bladmått ca 63x44 cm, ramad i vit träram
Kuntoraportti
901754
Päivämäärä:
2021-04-16