Vitrinskåp Louis XVI-stil
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, fanér i bl a mahogny, intarsiadekor, invändigt med hyllplan, beslag i gulmetall, höjd ca 138, 75x36 cm
Bruksspår, hyllplan med fanérskador
901758
2021-04-14