Spegel konsolbord
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, KONSOLBORD, 18/1900-tal, Karl Johan resp Karl Johan-stil, fanérade i mahogny, total höjd ca 228, 88x40 cm
Brukslitage, fanérbortfall, spegeln och bordet senare sammanfogade (se à tergo)
901761
2021-04-12