Spegel konsolbord

Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, KONSOLBORD, 18/1900-tal, Karl Johan resp Karl Johan-stil, fanérade i mahogny, total höjd ca 228, 88x40 cm

Brukslitage, fanérbortfall, spegeln och bordet senare sammanfogade (se à tergo)

901761

2021-04-12