Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, 2-lådig, 1900-talets mitt, marmorskiva, fanerad i olika träslag, intarsia dekor, beslag i mässing, höjd ca 79, 70x39 cm

Bruksspår

901764

2021-04-14