Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1900-tal, låda i sarg, marmorskiva, höjd ca 75, 43x38 cm

Proveniens, Sofiero Slott

Märken

901768

2021-04-14