August Hagborg oljemålning

August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Stadsmotiv, signerad Hagborg, olja på duk, 53x42 cm

901769

2021-04-14