Matgrupp rokokostil

Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets mitt, rokokostil, sitsar broderade i korsstygn, 7 delar, bestående av matbord samt 6 stolar, matobordet med 3 iläggsskivor varav 2 ommålade, bordets höjd ca 76, diameter 120, varje iläggsskiva om 59 cm vardera, stolarnas sitthöjd 45 cm

Visst slitage

901779

2021-04-12