Alvar Aalto

Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALVAR AALTO, soffbord, Artek, orange/röd laminatskiva, ben i formpressad björk, ca 1960, höjd ca 60 cm, ca 150x75 cm

Slitage, märken/skador i skiva

901786

2021-04-12