Bertil Wahlberg oljemålning
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Skärgårdsmotiv med stugor, signerad Wahlberg, olja på pannå, ca 34x67 cm
Kuntoraportti
901787
Päivämäärä:
2021-04-13