Palle Nielsen

Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (2) Stadsmotiv, monogramsignerade, PN 75, numr. 25 resp 42, litografier, 8x11 cm

Ej examinerade ur ram

901792

2021-04-14