KG Nilson färglitografi

KG Nilson färglitografi
KG Nilson färglitografi
KG Nilson färglitografi
KG Nilson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KG NILSON (född 1942): "Till Newton/Floden, signerad, daterad 1986 samt numr. 52/220, färgserigrafi, 40x40 cm

Ej examinerad ur ram

901794

2021-04-14