Olle Bonniér

Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér
Olle Bonniér

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): "Års tema", signerad samt daterad Olle Bonnier 1950, numr.151/175, färglitografi, dagermått ca 52x52 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram, sitter snett i ramen

901795

2021-04-14