Nils Kölare

Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad N Kölare 1987, numr. 1/125, färgserigrafi, bladmått: 59x49 cm

Ej examinerad ur ram, hörn med småskador

901796

2021-04-14