Matgrupp Treman Danmark
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, Treman, 1950/60-tal, Danmark, plakettmärkt, mahognyfanér, bestående av matbord med 2 iläggsskivor a 44 cm, höjd ca 74, diameter 108 cm, 4 stolar med fast rygg och sits, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, märken förekommer
901808
2021-04-18