Matgrupp Treman Danmark

Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark
Matgrupp Treman Danmark

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, Treman, 1950/60-tal, Danmark, plakettmärkt, mahognyfanér, bestående av matbord med 2 iläggsskivor a 44 cm, höjd ca 74, diameter 108 cm, 4 stolar med fast rygg och sits, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, märken förekommer

901808

2021-04-18