Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGRAFIER, ca 50 st, 1940/50-tal, mestadels filmstjärnor, varierande mått, merparten ca 25x20 cm
Hanteringsveck och slitage
901810
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här