Fotografier parti

Fotografier parti
Fotografier parti
Fotografier parti
Fotografier parti
Fotografier parti
Fotografier parti
Fotografier parti
Fotografier parti

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGRAFIER, ca 50 st, 1940/50-tal, mestadels filmstjärnor, varierande mått, merparten ca 25x20 cm

Hanteringsveck och slitage

901810

2021-04-13