Oljemålning Bengt Hillgrund

Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund
Oljemålning Bengt Hillgrund

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT HILLGRUND (1935-1981): Vinterlandskap, signerad B.Hillgrund, daterad 76, olja på duk, ca 91x71 cm

Fläckar

901820

2021-04-12