Skåp barock 1700-tal

Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, barock, 1700-tal, s.k. Hamburgerskåp, stomme i ek, svärtade detaljer samt klotfötter, skurna dekorelement, höjd ca 218, 211x80 cm

Märken, slitage, skador, kompletteringar

901824

2021-04-12