Hallbyrå samt spegel
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALLBYRÅ samt SPEGEL, 1950/60-tal, 3 lådor, fanér i teak, spegel i ek, byråns höjd ca 55 samt 97x34, spegeln 97x34 cm
Byrån med fanérskador och stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage
901825
2021-04-14