Hallbyrå samt spegel

Hallbyrå samt spegel
Hallbyrå samt spegel
Hallbyrå samt spegel
Hallbyrå samt spegel
Hallbyrå samt spegel
Hallbyrå samt spegel
Hallbyrå samt spegel
Hallbyrå samt spegel
Hallbyrå samt spegel
Hallbyrå samt spegel

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

HALLBYRÅ samt SPEGEL, 1950/60-tal, 3 lådor, fanér i teak, spegel i ek, byråns höjd ca 55 samt 97x34, spegeln 97x34 cm

Byrån med fanérskador och stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

901825

2021-04-14