Korg Lagos 1900-tal

Korg Lagos 1900-tal
Korg Lagos 1900-tal
Korg Lagos 1900-tal
Korg Lagos 1900-tal
Korg Lagos 1900-tal
Korg Lagos 1900-tal
Korg Lagos 1900-tal
Korg Lagos 1900-tal
Korg Lagos 1900-tal
Korg Lagos 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KORG, 1900-talets andra hälft, Lagos, flätad, höjd ca 44 cm

Slitage, mindre skador

901826

2021-04-12