Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TORSTEN PALM (1885-1934): Landskap med jordkällare signerad, olja på pannå, ca 44x54 cm,
Stämpel på baksidan Riksförbundet för bildande konst
Ytslitage efter ram
901842
2021-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här