Torsten Palm

Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm
Torsten Palm

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TORSTEN PALM (1885-1934): Landskap med jordkällare signerad, olja på pannå, ca 44x54 cm,

Stämpel på baksidan Riksförbundet för bildande konst

Ytslitage efter ram

901842

2021-04-12