Edition Vogue Louis Vuitton Skyltmaterial

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

LOUIS VUITTON, skyltmaterial, limited edition, bestående av förgylld nyckel med tag, nyckeln har använts som skyltmaterial i butik, längd ca 20.5 cm, påse original medföljer

Addressen 101 Avenue des Champs-Élysées refererar till Louis Vuitton´s Flagship Store i Paris

Smärre repor.

901858

2021-04-18