Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
MA LIUMING (Kina, född 1969): Baby No.14, signerad och daterad på baksidan Ma Liuming 1997, olja på duk, 178x149 cm.
PROVENIENS:
Chinese Contemporary, London
901870
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här