Ma Liuming, Baby No 14

Ma Liuming, Baby No 14
Ma Liuming, Baby No 14
Ma Liuming, Baby No 14
Ma Liuming, Baby No 14
Ma Liuming, Baby No 14
Ma Liuming, Baby No 14

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

MA LIUMING (Kina, född 1969): Baby No.14, signerad och daterad på baksidan Ma Liuming 1997, olja på duk, 178x149 cm.

PROVENIENS:
Chinese Contemporary, London

901870

2021-04-18