Byrå rokokostil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med profilerad stenskiva, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérad i olika träslag, tre lådor, med mässingsdetaljer, höjd ca 80, 92x48 cm, nyckel finns
Fanérskador, slitage, lagning
Nyckel finns att hämta i Kundtjänst
901873
2021-04-13