Klubbat för:
8 000 EUR
Utropspris
8 000 EUR
UNTO KOISTINEN (1917-1994) modell, signerad samt daterad 1964, olja på papper, lagd på masonit, 128x117 cm
901882
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här