Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
GOLVLAMPA, 1900-tal, jugendstil, metallstomme, skiva i alabaster, höjd ca 135 cm
Slitage, skärm saknas
901883
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här