Golvlampa jugendstil

Golvlampa jugendstil
Golvlampa jugendstil
Golvlampa jugendstil
Golvlampa jugendstil

Klubbat för:

750 SEK

800 SEK

GOLVLAMPA, 1900-tal, jugendstil, metallstomme, skiva i alabaster, höjd ca 135 cm

Slitage, skärm saknas

901883

2021-04-13