Klubbat för:
640 EUR
Utropspris
400 EUR
ARMAS HUTRI (1922-2015) bröderna, signerad samt daterad 1959, bronsskulptur, höjd ca 30 cm
901904
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här