Armas Hutri skulptur

Armas Hutri skulptur
Armas Hutri skulptur
Armas Hutri skulptur
Armas Hutri skulptur
Armas Hutri skulptur
Armas Hutri skulptur
Armas Hutri skulptur
Armas Hutri skulptur
Armas Hutri skulptur
Armas Hutri skulptur

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

400 EUR

ARMAS HUTRI (1922-2015) bröderna, signerad samt daterad 1959, bronsskulptur, höjd ca 30 cm

901904

2021-04-18