Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
JUHA MENNA (född 1970) "kanske den är ledsen", signerad samt daterad -05, bronsskulptur, 36x22x15 cm
901907
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här