Juha Menna skulptur

Juha Menna skulptur
Juha Menna skulptur
Juha Menna skulptur
Juha Menna skulptur
Juha Menna skulptur
Juha Menna skulptur
Juha Menna skulptur
Juha Menna skulptur

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

JUHA MENNA (född 1970) "kanske den är ledsen", signerad samt daterad -05, bronsskulptur, 36x22x15 cm

901907

2021-04-18