Gucci resväskor
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUCCI, resväskor, 2 st, monogrammönstrad kanvas, detaljer i cognaksfärgat läder, ca 49x76-49x81 cm
Enligt uppgift inköpta på Gucci-butiken i New York omkring 1974-75
Bruksslitage, skador, nycklar saknas
901923
2021-04-13