Gucci resväskor

Gucci resväskor
Gucci resväskor
Gucci resväskor
Gucci resväskor
Gucci resväskor
Gucci resväskor
Gucci resväskor
Gucci resväskor
Gucci resväskor
Gucci resväskor
Gucci resväskor
Gucci resväskor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUCCI, resväskor, 2 st, monogrammönstrad kanvas, detaljer i cognaksfärgat läder, ca 49x76-49x81 cm

Enligt uppgift inköpta på Gucci-butiken i New York omkring 1974-75

Bruksslitage, skador, nycklar saknas

901923

2021-04-13