Sidobord 1900-tal
2021-04-14
901942
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SIDOBORD, 1900-tal, oktagonal, marmor, höjd ca 40, 25x25 cm
Naggar, repor