Skulptur Monica Backström Boda

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

MONICA BACKSTRÖM, skulptur, glas, Boda, 1980-tal, i form av ägg, dekor i överfång, höjd ca 23 cm

Smärre slitage

901989

2021-04-16