Byrå, Sverige 1930 / 40 -tal, Swedish Modern

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, Swedish Modern / Art Decó 1930/40-tal, björk, fem lådor med dragringar av vitmetall, nyckelhålsinläggningar av mässing, höjd 70, 80 x 44 cm

Slitage, märken

901998

2021-04-12