Evy Låås färglitografi
2021-04-17
902005
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EVY LÅÅS (1923-1999), färglitografi, signerad, daterad -87 samt numrerad 215/250, bladstorlek 52x68 cm.
Ej examinerad ur ram.