Evy Låås färglitografi

Evy Låås färglitografi
Evy Låås färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVY LÅÅS (1923-1999), färglitografi, signerad, daterad -87 samt numrerad 215/250, bladstorlek 52x68 cm.

Ej examinerad ur ram.

902005

2021-04-17