Oljemålning Kliuchnikov

Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Bro", signerad Kliuchnikov, olja på duk, daterad a tergo 2005, ca 25x40 cm, ej inramad

902010

2021-04-15