Oljemålning Kliuchnikov

Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Tupp med höna", signerad Kliuchnikov, olja på duk, daterad a tergo 1998, ca 24x20 cm, ej inramad

902014

2021-04-15