Oljemålning Kliuchnikov

Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov
Oljemålning Kliuchnikov

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Röda vinbär", signerad Kliuchnikov, olja på duk, daterad a tergo 1998, ca 22x27 cm, ej inramad

902015

2021-04-15