Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
SOFFA, möjligen IRE, klädd i Josef Frank tyg "Anakreon", längd 150, sitthöjd 40 cm
Blekt, fläckar, slitage och smärre skador
902022
2021-04-15