Lars Wellton oljemålning

Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS WELLTON (1918-1992): Huskroppar, signerad och daterad Wellton -58, olja på duk uppfodrad på pannå, 33x47 cm

902025

2021-04-15