Carl Otto Hultén färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CO (CARL OTTO) HULTÉN (1916-2015): Komposition, signerad CO Hultén, 50/85, färglitografi, bildmått ca 78x56,5 cm

902028

2021-04-17