Konstnärsklubben färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JUBILEUMSPORTFÖLJ KONSTNÄRSKLUBBEN 1856-1981, färglitografier, 5 st, signerade och numrerade, bestående av Gunnar Allvar (179/250), Bengt Landin (169/225), Lennart Rohde (169/250), Nisse Zetterberg (169/250), Gösta Werner (169/225), bladmått ca 50x70 cm

Delvis gulnader, smärre fläckar i marginal (Allvar)

902029

2021-04-17